İstanbul Token Nedir? Ön Satış Süreci

İstanbul Token Nedir? Ön Satış Süreci

Gündem
7 March 2024 by [email protected]
2430
Blockchain teknolojisi gün geçtikçe daha fazla sektörde kendine yer buluyor ve şehirlerin dijital dönüşümünde de önemli bir rol oynuyor. Özellikle yerel tokenler bu dönüşümün öncüleri arasında yer alıyor ve şehirlerin kültürel mirasını ve ekonomik potansiyelini dijitalleştirerek, yerel ve global topluluklara benzersiz avantajlar sağlamasına imkân tanıyor. İstanbul da bu trende ayak uydurarak İstanbul Token aracılığıyla şehrin
istanbul-token

Blockchain teknolojisi gün geçtikçe daha fazla sektörde kendine yer buluyor ve şehirlerin dijital dönüşümünde de önemli bir rol oynuyor. Özellikle yerel tokenler bu dönüşümün öncüleri arasında yer alıyor ve şehirlerin kültürel mirasını ve ekonomik potansiyelini dijitalleştirerek, yerel ve global topluluklara benzersiz avantajlar sağlamasına imkân tanıyor. İstanbul da bu trende ayak uydurarak İstanbul Token aracılığıyla şehrin zenginliklerini ve değerlerini blockchain tabanlı bir varlık haline getiriyor.

İstanbul Token Nedir?

İstanbul Token, Ethereum blockchain’i üzerinde benzersiz bir varlık olarak hayat bulmuş bir utility token’dır. ERC20 standardına uygun olarak tasarlanmış olan bu token, İstanbul’un derin kültürel mirasını ve ekonomik potansiyelini dijital dünyaya taşıyarak yatırımcılara benzersiz fırsatlar sunmayı amaçlamaktadır. Akıllı sözleşmelerin ve tokenizasyonun gücünü kullanarak şeffaflık, güvenlik ve ekonomik verimlilik gibi temel değerleri sağlamlaştırır. Bu sayede hem yerel hem de global yatırımcılar için İstanbul’un eşsiz değerlerine yatırım yapma ve bu değerlere katkıda bulunma fırsatı sunmaktadır.

İstanbul Token Bzetmex’te Arz Ediliyor

Kripto para dünyasının hızla evrilen ekosisteminde her an yeni bir fırsat beliriyor. Bu heyecan verici ortamda yerel tokenler giderek daha fazla dikkat çekiyor. İstanbul Token de bu dinamik dünyada öne çıkanlardan birisi. 7 Mart 2024’te Bzetmex’de İstanbul Token ön satış süreci başlamaktadır. Dolayısıyla şehrin kültürel ve ekonomik değerlerini daha geniş bir kitleye ulaştırma ve yatırımcılara benzersiz avantajlar sunma yolunda önemli bir adım olarak ifade edilebilir. İstanbul Token’in Bzetmex’te yer alması yatırımcıların bu yenilikçi projeye katılımını artırmakla kalmayacak aynı zamanda şehrin blockchain tabanlı ekonomisine ve dijital varlığına da güç katacaktır.

İstanbul Token Avantajları Nelerdir?

İstanbul Token sahipleri sadece bir kripto varlığına yatırım yapmanın ötesinde, şehrin zengin kültürel ve ekonomik yaşamından faydalanma şansına sahipler. Ayrıca İstanbul’un restoranlarından mağazalarına, kültürel etkinliklerinden özel etkinliklere kadar geniş bir yelpazedeki işletmelerden özel indirimler elde etme şansı mevcut. İstanbul Token sahipleri token ekosistemi içindeki yönetişim süreçlerine katılma fırsatı da bulabiliyor. Projenin geleceğini şekillendirmede etkin bir rol oynama ve İstanbul’un dijital varlığının büyümesine katkıda bulunma şansı, token sahipleri için oldukça cezbedici. Bu avantajlar İstanbul Token’in sadece bir yatırım aracı olmanın ötesinde, token sahiplerine şehrin yaşam tarzını ve kültürünü keşfetme fırsatı sunan bir köprü işlevi görmesini sağlar.

İstanbul Token Nasıl Satın Alınır?

İstanbul Token satın almak oldukça kolaydır ve birkaç adımda tamamlanabilir. İlk olarak Bzetmex borsasına üye olmanız gerekmektedir. Bzetmex borsasına üye olduktan sonra İstanbul Token ön satış seçeneğinden kolay şekilde alım limitleriniz dahilinde satın alabilirsiniz. Ön satış süreci tamamlandıktan sonra alım – satım işlemlerinin başlaması ile alım veya satımlarınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

İstanbul Token Yol Haritası

İstanbul Token projesi, 2023 yılında iş modelinin tasarlanmasıyla başladı. Bu dönemde marka tescili yapıldı, ekipler kuruldu ve fizibilite çalışmaları gerçekleştirildi. 2024’ün ilk çeyreğinde akıllı kontrat sözleşmesi hazırlandı, güvenlik sertifikasyon süreçleri başladı ve ön satış süreci planlandı. İkinci çeyrekte ise pazarlama faaliyetleri hız kazandı, SUPER APP uygulaması araştırma sürecine girdi ve anlaşmalı borsalarla kampanyalar yapılması planlandı. 2024’ün üçüncü çeyreğinde büyüme ve genişleme dönemi başlaması planlandı; global borsa listelemeleri için görüşmeler yapılacak, NFT koleksiyonları duyurulacak şekilde kurgulandı. Son çeyrekte ise genişleme ve gelecek planları öne çıkacak; mobil uygulamanın hizmete girmesi, yeni anlaşmaların duyurulması ve çoklu blockchain yapısının kurulması planlandı.

Add a comment